Lirus & Novita
lirus & novita

Цікаве про головне

Види бейсболок і їх назви. різновиди бейсболок
Види бейсболок і їх назви. різновиди бейсболок
Зараз бейсболку сміливо можна назвати стильним аксесуаром. Але так було не завжди. Головний убір, що віддалено нагадує бейсболку, був презентований громадськості майже два століття тому в складі військової форми. Далі, в другій половині 18 століття бейсболки стали атрибутом гравців бейсбольної команди Brooklyn Excelsiors.
В даний час аксесуар можна зустріти в гардеробі тендітної дівчини, брутального чоловіка і навіть немолодого джентльмена. Дізнайтеся, які різновиди бейсболок бувають і кому підійде той чи інший варіант.
• Класична модель. Популярна у людей будь-якого віку. Класичні бейсболки мають стандартну форму і вигнутий козирок, а також прикрашаються фірмовим 5-panel Cap / бейсболки пятіклінкі. Найбільш затребувана модель, яка шиється з п'яти деталей (клинів). Спереду є стандартний вигнутий козирок і логотип. Виконується в різних колірних рішеннях.
• 5-panel Cap / бейсболки пятіклінкі. Найбільш затребувана модель, яка шиється з п'яти деталей (клинів). Спереду є стандартний вигнутий козирок і логотип. Виконується в різних колірних рішеннях.
• Бейсболки біні. Оригінальна і ефектна модель, що нагадує класичну шапочку з однойменною назвою. Верхня частина має форму півкола, складається з декількох панельок, зшитих між собою, і забезпечена кнопкою в центрі. Козирок біні коротше, ніж у стандартної моделі.
• Хуліганка. Бейсболки-хуліганки мають короткий козирок і складаються з восьми клинів. Нагадують відому кепку- «восьмиклинка» і відрізняються більш жорсткою верхньою частиною.
• Бейсболки з сіткою. Класичний головний убір, задня частина якого виконана з сітчастого матеріалу. Така модель ідеальна для спеки завдяки безперервної циркуляції повітря. Зустрічається в різних колірних гамах.
• Бейсболки університетські. Такі кепки подобаються молоді, яка використовує їх практично в будь-яких нарядах Відмінність цього головного убору - в своєрідному логотипі. Форма козирка, кількість клинів і колір можуть бути абсолютно будь-якими. Але головне - кожну модель прикрашає емблема. Напис може бути стандартна від виробника, або нанесена на замовлення.
• Бейсболки далекобійника. Являють собою суміш класичної бейсболки і моделі з сіткою. Головна відмінність: сітка зазвичай займає основну частину головного убору, залишаючи трохи місця щільному матеріалу спереду. Часто такі варіанти прикрашаються помітними логотипами.
• Бейсболки мілітарі. Аксесуар у військовому стилі подобається не тільки міським модникам. Завдяки камуфляжній принт його використовують рибалки, мисливці і мандрівники для захисту від сонця, вітру, пилу і комах.
• Велосипедні бейсболки. З такою кепкою точно знаком істинний велосипедист. Модель шиється з бавовни за особливою технологією і частіше складається з трьох або п'яти частин. Має округлий прямий укорочений козирок, який легко загинається вгору.
Відмінності бейсболок за формою і довжині козирка
Козирки у бейсболок також бувають різними.
Прийнято виділяти:
• Бейсболки із зігнутим козирком. Класичний варіант, у якого краю козирка трохи загнуті вниз. Підходить практично до будь-якого образу.
• Снепбекі / бейсболки з прямим козирком.
Аксесуар вважається невід'ємною частиною наряду представників хіп-хоп культури, а також популярний серед уболівальників і спортсменів. Гармонує з образами в вуличному стилі. Відмінності від стандартної бейсболки: плоский дашок і жорстка форма верху.
• Бейсболки з коротким козирком. Зручний головний убір, полюбився водіям. Виробники навіть пропонують спеціальні модельні ряди бейсболок для тих, хто проводить багато часу за кермом.
Моделі бейсболок щорічно втрачають свою ідентичність. Дизайнери представляють нові фасони, забарвлення і декоративні елементи. Ви можете вибрати найбільш підходящий аксесуар в залежності від віку, придуманого образу, погодних умов і захоплень. В одному ви можете бути впевнені - бейсболки ще довгий час залишаться на піку популярності.
Контакты
Если хотите заказать головные уборы или интересуют другие вопросы, заполните форму, отправьте нам и мы перезвоним на указанный Вами номер в течение 30 минут
+380 50 026 39 83 lirus.com.ua@gmail.com
Украина, г. Харьков
Made on
Tilda